KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12994004

nr 1299 4004

Etsning

Artur Bengtsson, Helgeandsholmen, Stockholm. Signerad. Motivet: 19x24 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 januari 2020
kl 20:29:48

29/12 17:38:49 1      Vinnande bud